Maria Holka – młoda, zdolna, niezależna artystka.
30/04/2015
Daniel Idziak (10 articles)
0 comments
Share

Maria Holka – młoda, zdolna, niezależna artystka.

Istnienie sprzętu odtwarzającego muzykę, bez istnienia samej muzyki nie miało by miejsca. Stąd też za jeden z głównych (a może najgłówniejszy?) filar naszego serwisu należy uznać zakładkę „Muzyka”. Oprócz informacji ze świata muzyki komercyjnej (wydawanych płyt, czy koncertów), za punkt honoru przedsięwzięliśmy sobie promowanie młodych, zdolnych i niezależnych artystów. Wszystkie te atrybuty łączy w sobie Maria Holka, której twórczość chciałbym Wam zaprezentować. Na muzykę autorstwa Marii natrafiłem zupełnie przypadkiem, błądząc pewnego wieczoru w czeluściach serwisu youtube. Utwory które znalazłem wywarły na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, celując wprost idealnie w mój gust muzyczny, a co za tym idzie – youtube’owy kanał Marii Holki na stale zagościł na liście moich „ulubionych” utworów.

Poniżej zestawienie przykładowych utworów.

1. „Szron i Jarzębina”

2. „Pudełko z zabawkami”

3. „Stary sierpień”

Zachęcam do polubienia profilu Marii na facebooku, oraz do subskrypcji jej kanału na youtube.

Jeśli ktoś z szanownych czytelników chciałby podzielić się swoim odkryciem muzycznym, serdecznie zachęcam do zamieszczenia nazw wykonawców, lub linków do ich twórczości w komentarzach.

Daniel Idziak

Daniel Idziak

Pasjonat muzyki, meloman. Nałogowy zbieracz cd, plików i winyli. Nałogowy zbieracz wszelkiego rodzaju sprzętu audio. Właściciel i pomysłodawca serwisu audiopasja.pl.

Related articles

Sorry, no posts were found.