Wystartowało Polskie niezależne forum audio Audiopasja.pl w wersji rozwojowej!
05/06/2015
Daniel Idziak (10 articles)
0 comments
Share

Wystartowało Polskie niezależne forum audio Audiopasja.pl w wersji rozwojowej!

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Wam, pierwsze w pełni niezależne od nacisków branżowych forum o tematyce audio audiopasja.pl (dostępne w zakładce „FORUM” naszego serwisu).
Przesłanką dla jego stworzenia, był fakt, że w Polskojęzycznej części Internetu brak było dotychczas rozbudowanego serwisu, umożliwiającego zrzeszenie się melomanów, artystów, specjalistów (np. od akustyki) i pasjonatów sprzętu audio w jednym miejscu. Oprócz niniejszego forum, każdy ma prawo korzystać w pełni z funkcjonalności całego serwisu. Jest to miejsce powstałe DLA NAS(melomanów), a więc wszystkie sugestie dotyczące usprawnień w funkcjonalności samego forum, czy nawet serwisu są bardzo mile widziane. Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować to miejsce do potrzeb naszych Użytkowników.
Co istotne – jest to forum w pełni niezależne, a więc każdy z uczestników ma prawo do wyrażania swoich poglądów, krytyki, opinii – do momentu w którym nie przekroczy granicy obowiązującego prawa, oraz do momentu gdy zachowana zostanie akceptowana przez większość kultura wypowiedzi.
Przed rejestracją i skorzystaniem z forum proszę o zapoznanie się z dokumentami dostępnymi na stronie:
https://www.audiopasja.pl/przeczytaj-to/
W powyższych dokumentach określone są główne zasady korzystania z forum, oraz z serwisu Audiopasja.pl.
Korzystanie z forum jest jednoznaczne z akceptacją tych zapisów.

Życzę nam wszystkim wielu nowych doświadczeń, znajomości i wartościowej wiedzy.
– Daniel Idziak.

Daniel Idziak

Daniel Idziak

Pasjonat muzyki, meloman. Nałogowy zbieracz cd, plików i winyli. Nałogowy zbieracz wszelkiego rodzaju sprzętu audio. Właściciel i pomysłodawca serwisu audiopasja.pl.